18 stycznia, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Bukmacherka – czy to hazard czy jeszcze nie?

Któż z nas nie pamięta czasów z dzieciństwa gdzie niejednokrotnie zakładaliśmy się z naszymi rówieśnikami o to, kto zrobi więcej pompek, kto więcej bramek strzeli podczas meczu na wychowaniu fizycznym czy chociażby kto dalej rzuci piłką lekarską? Każdy z nas pamięta mniejsze lub większe zakłady, o najróżniejsze fanty, takie jak kanapka, ciastko, batonik czy nawet kieszonkowe.

Obecnie w życiu dorosłym praktycznie każdy słyszał o zakładach bukmacherskich, a jeśli nie, to na pewno widział tego typu zakłady w filmach z Hoolywood, gdzie główni aktorzy mogli na przykład obstawiać wyniki gonitwy koni. Warto wspomnieć o tym, że zakłady bukmacherskie w naszym kraju zaliczane są do kategorii gier hazardowych, a więc przez ustawodawcę są przewidziane tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich, czyli powyżej osiemnastego roku życia. Bukmacherka – czy to hazard czy jeszcze nie?

Ponadto, każdy operator oferujący zakłady bukmacherskie musi uzyskać specjalne pozwolenie od Ministerstwa Finansów na prowadzenie tego typu działalności.

Jeszcze dobrych kilkanaście lat temu nie było możliwości takich jak dzisiaj, a mianowicie wysyłania swoich zakładów poprzez internet. Kiedyś musieliśmy się osobiście pofatygować do jednego z lokali konkretnego operatora zakładów bukmacherskich, by móc wygrywać konkretne pieniądze w przypadku prawidłowego wytypowania wyników spotkań sportowych takich jak mecze piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy chociażby wyników weekendowego konkursy skoków narciarskich. Obecnie możemy to zrobić siedząc w swoim wygodnym fotelu, popijając kawę czy herbatę. Wystarczy, że założymy sobie konto w jednym z serwisów internetowych oferujących możliwość zawierania zakładów bukmacherskich. Rejestracja takiego konta jest niezwykle prosta i intuicyjna, wystarczy pamiętać o jednej ważnej rzeczy, a mianowicie podaniu swoich prawdziwych danych abyśmy nie mieli problemów w przypadku późniejszych wypłat wygranych pieniędzy. Większość z operatorów oferuje superbet bonus dla nowych użytkowników, którzy chcieliby zacząć obstawiać wyniki konkretnych spotkań sportowych.