19 sierpnia, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Ile kosztuje skorzystanie z usług poczty kwiatowej?

Poczta kwiatowa to kapitalny pomysł na wiele okazji, gdy nie możemy wręczyć bukietu osobiście. Wystarczy tylko zamówić wiązankę online, aby została ona dostarczona bezpośrednio do adresata dokładnie w wyznaczonym dniu. Jak dużo trzeba zapłacić za skorzystanie z usługi poczty bukietowej?

Poczta kwiatowa nie taka droga
Często wiele osób uważa, że poczta kwiatowa jest bardzo droga. Rzeczywiście, za wiązankę należy zapłacić wyższą cenę niż wtedy, gdy kupowałoby się ją osobiście w kwiaciarni, jednak należy pamiętać o tym, że mamy do czynienia z dostawą bukietu pod wskazany adres.

Ceny rozpoczynają się od około 99-109 złotych za najmniejsze bukiety, ale te największe to wydatek wynoszący nawet około 1000 złotych! Koszty są zatem zróżnicowane, co przekłada się również na asortyment kompozycji florystycznych w danym zakresie cenowym.

Co wpływa na koszty bukietów w poczcie bukietowej?

Najtańsze bukiety w poczcie kwiatowej to przede wszystkim małe wiązanki, które składają się z niedrogich kwiatów, na przykład gerber, frezji czy mniejszych róż. Zawierają podstawowe przybranie, ale także wyglądają bardzo strojnie i świetnie nadają się na wiele okazji.

Najdroższe bukiety w poczcie kwiatowej to te, które składają się z dużej liczby kwiatów. Są dzięki temu bardzo efektowne – natychmiast przyciągają uwagę i świetnie nadają się na ważne okazje, gdy chcemy zrobić wrażenie na obdarowanej osobie.

Poczta kwiatowa może zaoferować także różne inne kompozycje kwiatowe, na przykład mogą być to kwiaty doniczkowe, ozdoby świąteczne z kwiatami, kosze kwiatowe.

Jak zamówić usługę poczty kwiatowej?

Obecnie złożenie zamówienia na pocztę kwiatową nie jest skomplikowane, ponieważ można zrobić to również całkowicie online. W tym przypadku wystarczy tylko wyselekcjonować kwiaty, a następnie wskazać na adres i termin dostawy i opłacić zlecenie. Cena dostawy najczęściej wchodzi już w skład ceny bukietu.

Każdemu, kogo interesuje Kwiatowa wysyłka Białystok może zaproponować szeroką gamę usług do wyboru. Zamówienie można złożyć także w tym momencie!