19 sierpnia, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Lekkie konsole zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania

Otwarte konsole są obecnie bardzo modnymi meblami, i często znajdziemy je we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim czy industrialnym.

Na takich lekkich regałach o różnych wysokościach możemy przechowywać wiele różnych przedmiotów, jak szkło, lampy i dekoracje, rośliny doniczkowe, książki, niewielkie dzieła sztuki, gramofon i płyty winylowe czy inne drobiazgi.

Lekkie konsole zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania

W jakich pomieszczeniach sprawdzi się konsola skandynawska

Niezależnie od tego, czy twój dom potrzebuje tylko wykończenia, czy trochę więcej pracy i urządzenia, z pewnością znajdziesz wiele pomysłów na aranżację wnętrz, aby stworzyć salon, z którego będziesz dumny i w którym z przyjemnością wypoczniesz, gdy wrócisz do domu. Projektanci skandynawscy wywarli duży wpływ na wnętrza i meble na całym świecie. Czyste linie, prostota i minimalny zamieszanie klasycznych elementów zapewniły wnętrzom urządzonym w stylu skandynawskim trwałą popularność we współczesnych domach.

Meble w stylu skandynawskim harmonijnie łączą zarówno tradycyjne, jak i współczesne elementy wystroju, z naciskiem na wygodę i funkcjonalność oraz oferują mniej wyszukane dekoracje. Otwarte, lekkie regały i konsole często charakteryzują się czystymi, nowoczesnymi liniami w połączeniu z wielką skalą i wysokiej jakości wykończeniem elementu w meblach w stylu klasycznym. Jeśli chcesz wprowadzić do pomieszczenia styl skandynawski, poszukaj konsoli z różnych materiałów, takich jak metalowa rama z blatem z litego drewna i półkami, dzięki czemu mebel będzie stanowić ciepły, przyjemny w dotyku element wyposażenia twojego salonu lub przedpokoju. Udekoruj konsolę połączeniem współczesnych i klasycznych elementów akcentujących, takich jak lampa i dekoracyjne tace metalowe lub ceramiczne, aby dopełnić wygląd pokoju.

Współczesna konsola skandynawska zapewnia idealne połączenie stylu i funkcji. Mimo że wyglądają dobrze, można do nich dodać dodatkowe elementy do przechowywania, takie jak kosze czy pudełka. Konsole są najczęściej używane przez osoby, które mają ograniczoną powierzchnię i chcą w pełni zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania.