18 lipca, 2024

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Program do obsługi Allegro – zrób pierwszy krok w sprzedaży online

Na początku każdy sprzedawca z pewnością poradzi sobie z zarządzaniem kontem na Allegro bez konieczności używania do tego celu wyspecjalizowanych programów obsługujących zamówienia.

W momencie, gdy jego aukcje stają się coraz bardziej popularne, zwiększa się czas potrzebny do ich zrealizowania – niezbędne jest skorzystanie z programu do obsługi Allegro. Pozwoli on między innymi na zautomatyzowanie procesu kompletacji zamówień, szybką aktualizację stanu magazynowego czy wyeliminowanie błędów, które mogą wystąpić n różnych etapach pracy z zamówieniem (zarówno tych zależnych od działania człowieka jak i niezależnych).

Program do obsługi Allegro – jaki wybrać?

Nie będziemy ukrywać – programów wspierających sprzedawców w obsłudze Allegro jest wiele. Celem każdego jest zapewnienie jak najlepszej obsługi, Na szczególną uwagę zasługuje ErpBox, dzięki któremu możliwa jest integracja sklepu internetowego z Allegro. Jest to platforma e – commerce pozwalająca na daleko idącą integrację sklepu internetowego z tym najbardziej znanym serwisem aukcyjnym (oraz innymi). Bardzo dużym plusem jest możliwość bezpłatnego sprawdzenia funkcjonalność ErpBox. Użytkownik, który podjął taką decyzję ma aż 21 dni bezpłatnego okresu testowego. W tym czasie istnieje możliwość poznania funkcji różnorodnych funkcji programu.

Co zapewnia ErpBox?

  • kompleksową obsługę klienta, posiadanie wszelkich potrzebnych danych związanych z zamówieniem i jego wysyłką w jednym miejscu,

  • możliwość prostej oraz szybkiej zmiany danych dotyczących stanu magazynowego,

  • wprowadzanie innowacji oraz aktualizacji, dążenie do zapewnienia jak największej satysfakcji klienta.

ErpBox – e – commerce, które się opłaca!

ErpBox to program do obsługi Allegro warty polecenia. Jego funkcjonalność, prostota, intuicyjność przemawia za jego wyborem. Z pewnością sprawdzi się w firmach, w których nadrzędnym celem jest uzyskanie jak największej satysfakcji klienta, zaopiekowanie się nim na każdym etapie kompletowania zamówienia. Podobnie, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i szybkości działania – możesz zaufać temu systemowi, gdyż jego niezawodność jest zbudowana na kanwie nowoczesnych serwerów, łącznie z back upem danych. Po prostu z ErpBox wiesz, że wszystko, co związane z obsługą sprzedaży online – jest pod kontrolą.