2 lipca, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Spraw, aby wycieczka na kemping była przyjemna dla każdego

Ponieważ coraz więcej osób ogląda programy reality TV, które skupiają się na radościach życia na świeżym powietrzu, łatwo zrozumieć, dlaczego coraz więcej osób interesuje się biwakowaniem.

Jeśli jesteś jednym z wielu, którzy lubią dobrą zabawę na świeżym powietrzu, przeczytaj poniższy artykuł, aby przeżyć niezapomniane wrażenia!Woda ma kluczowe znaczenie dla przetrwania podczas wędrówek w backcountry. Noś ze sobą tabletki do oczyszczania wody lub jakiś filtr do wody, który jest w stanie odfiltrować bakterie. W lokalnym sklepie z artykułami sportowymi dostępnych jest wiele różnych rodzajów. Zawsze, gdy szukasz źródła wody, upewnij się, że woda płynie; stojąca woda może cię zabić, jeśli nie zostanie odpowiednio potraktowana.Jeśli podróżujesz z dziećmi, daj im możliwość asystowania przy dotarciu na kemping. Mogą nosić sprzęt, wspierać Cię podczas rozstawiania namiotu i szukać drewna opałowego. Nie tylko sprawi, że będą zajęci i nie będą mieli kłopotów, ale także będzie dla nich zabawą.Unikaj dzikich zwierząt, z którymi możesz mieć kontakt. Niedźwiedzie stały się dość dużym problemem wśród kamperów. W niektórych parkach znane są z rozrywania bagażnika samochodu, aby uzyskać dostęp do jedzenia. Na wielu kempingach dużym problemem są też szopy pracze. Nie tylko są sprytne i mogą łatwo uzyskać dostęp do twoich zapasów żywności, ale mogą również przenosić choroby.Kiedy nadejdzie czas, abyś poszedł spać, dobrym pomysłem jest umieszczenie w samochodzie lodówek, które zabrałeś ze sobą. W dzisiejszych czasach niedźwiedzie stały się całkiem sprytne i zorientowały się, że te lodówki zwykle przewożą artykuły spożywcze, co przyciągnie je do twojego kempingu.Czy wiesz, że kłaczki z suszarki mogą być świetną podpałką do rozpalenia ogniska? Zacznij odbierać go przed podróżą. Spraw, aby wycieczka na kemping była przyjemna dla każdego

Po prostu powieś torbę na zakupy obok suszarki i wepchnij kłaczki do torby.

W związku z tym będziesz mieć podpałkę zawsze pod ręką.Jedną z rzeczy, o których wiele osób zapomina spakować na wycieczce na kemping, a która szybko zamienia podróż w koszmar, jest spray na owady. Ten prosty środek odstraszający oszczędzi ci irytacji i może chronić twoje zdrowie, ponieważ wiele rodzajów robaków może szybko wyrządzić ci wiele szkód.Na kemping weź ze sobą plastikowe torby lub kanistry, aby móc przechowywać wszystkie otwarte produkty spożywcze. Dzięki temu wszelkie stworzenia nie roją się wokół twojego kempingu, a także nie przyciągnie różnych dzikich zwierząt do tego, co tam masz.Nawet jeśli nie wybierasz się na dalekie wakacje na kempingu, lub nawet jeśli wybierasz się w znajome tereny, zawsze utrzymuj kontakt z przyjaciółmi, rodziną lub sąsiadami. Powiedz komuś, gdzie będzie Twoja podróż i jak długo Cię nie będzie. A jeśli możesz, odprawiaj się regularnie, korzystając z telefonu komórkowego.Zakażenie krzyżowe nie jest problemem, który dotyczy tylko osób gotujących w domu. Kiedy gotujesz na zewnątrz, nadal musisz się martwić, że nie użyjesz tej samej deski do krojenia mięsa do krojenia mięsa, co do krojenia innych produktów spożywczych. Jeśli masz tylko jedną planszę, użyj obu stron.Nie zbliżaj się do dzikich zwierząt podczas biwakowania. Coś, co może wydawać się nieszkodliwe i urocze, może być niesamowicie terytorialne. Ponadto pamiętaj, aby nie karmić żadnych zwierząt, ponieważ może to prowadzić do obrażeń. Unikaj trzymania żywności w namiocie, aby zapobiec zniszczeniu kempingu przez zwierzęta. Przechowuj go bezpiecznie lub w pobliskim drzewie.Teraz zdasz sobie sprawę, że kemping wymaga trochę przemyślenia. Jednak informacje, które otrzymałeś, mogą pomóc Ci uporać się z niektórymi z najczęstszych problemów lub komplikacji, które możesz napotkać. Będąc uprzedzonym, możesz teraz cieszyć się podróżą i mieć dużo zabawy na następnych wakacjach na kempingu!