2 lipca, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Butelka na wodę z filtrem węglowym – rozwiązanie idealne na lato, ale nie tylko!

Lato w pełni, czy dbasz o odpowiednie nawodnienie organizmu? Jeśli nie, już dziś sięgnij po butelkę filtrującą i zapewnij sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki! Poznaj szczegóły!

Butelka na wodę z filtrem węglowym – najlepsze rozwiązanie w zasięgu… ręki!
Lekka i poręczna butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w wymienny filtr węglowy (naturalny, znajduje się w nim aktywny węgiel powstały z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej.

Sięgając po nią, zyskujesz wiele korzyści. Dlaczego? Butelka na wodę z filtrem węglowym została zaprojektowana dla wszystkich, którzy wiedzą, jak istotną rolę w życiu odgrywa regularne nawadnianie organizmu oraz praktykują zdrowy i aktywny styl życia. Idealna pojemność (butelka filtrująca dostępna jest w 3 rozmiarach: 0,3 l; 0,5 l; 0,7 l) i ergonomiczna budowa, sprawiają, że możesz mieć ją zawsze przy sobie, tym samym nie martwiąc się o smaczną wodę, gdziekolwiek jesteś (ograniczasz lub eliminujesz kupowanie wody w jednorazowych opakowaniach). Przy okazji warto wspomnieć, że butelka wielokrotnego użytku występuje w wielu ciekawych kolorach, co czyni ją ciekawym gadżetem, przy okazji wyrabiając u ciebie nawyk regularnego nawadniania organizmu.

Butelka filtrująca – co warto o niej wiedzieć

Zainteresowało cię to wyjątkowe rozwiązanie? Dowiedz się, co w sobie kryje butelka na wodę z filtrem węglowym, sięgnij już dziś po swój rozmiar i model. Butelka filtrująca to nie tylko wyjątkowa skuteczność, bezpieczeństwo i smaczna woda na wyciągnięcie ręki, ale również ciekawy design, który kusi użytkowników. Czym jeszcze może zaskoczyć cię butelka na wodę z filtrem węglowym?:
– butelka z filtrem posiada sportowy korek, który zapewni ci szczelność podczas aktywności
– butelka filtrująca jest lekka, poręczna i trwała (waży jedynie 33 g)
– na rynku znajdziesz butelkę filtrująca wyprodukowaną w Polsce (przez lokalną firmę Dafi z siedzibą w Kielcach)
– jeden filtr może oczyścić aż 150 litrów wody kranowej (co zastępuje aż 300 butelek 0,5 l w jednorazowych opakowaniach)
– skuteczność filtru węglowego została potwierdzona laboratoryjnie
– butelka wielokrotnego użytku to rozwiązanie dla wszystkich, który chcą zatroszczyć się o środowisko (znaczące ograniczenie zużycia jednorazowych opakowań)

Butelka na wodę z filtrem węglowym – korzyści:
– będziesz EKO

– zaoszczędzisz czas i pieniądze
– sięgniesz po wygodne rozwiązanie
– zapewnisz sobie odpowiednie i regularne nawodnienie

Chcesz mieć smaczną wodę na wyciągnięcie ręki? Butelka na wodę z filtrem węglowym czeka na ciebie na stronie sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html . Wybierz najlepiej dla siebie, wybierz najlepiej dla planety!