2 lipca, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Jak wybrać uzupełniający kolor włosów?

Masz dość walki z łamliwością i rozdwojonymi końcówkami? Czy kędzierzawe włosy zrujnowały tę gorącą randkę, na którą poszedłeś zeszłej nocy? To miejsce dla Ciebie! Z tego artykułu dowiesz się, jak zachować zdrowe i piękne włosy.

Jest pełen wskazówek, które pomogą Ci uniknąć typowych problemów z pielęgnacją włosów.Kiedy myjesz włosy szamponem, upewnij się, że włosy są całkowicie wilgotne przed nałożeniem ćwiartki. Minimalizuje to łamliwość z powodu szarpania i plątania oraz pomaga szamponowi skutecznie oczyścić każde pasmo. Nie spieniaj dłużej niż 30 sekund i spłucz strumieniem zimnej wody, aby uszczelnić wilgoć.Osoby z kręconymi włosami powinny absolutnie unikać używania szczotek wygładzających i innych pędzli o gęstym, delikatnym włosiu. Do czesania należy używać grzebienia z szerokimi zębami. Należy jednak uważać, aby przed przystąpieniem do rozczesywania węzłów i innych kołtunów użyć ciężkiego rozczesywacza, ponieważ kręcone włosy są podatne na łamanie.Podczas zakupów wybieraj produkty do pielęgnacji włosów, które zawierają więcej naturalnych składników. Dodatkowo, znajdź szampony i odżywki, które są opracowane dla konkretnego rodzaju włosów, takich jak cienkie, wiotkie, przetłuszczające się lub suche. Wypróbuj różne produkty do włosów i znajdź te, które odpowiadają Twoim potrzebom.Jeśli twoje włosy są często kędzierzawe i łamliwe, rozważ ograniczenie używania szamponu. Nie wszystkie rodzaje włosów wymagają codziennego mycia szamponem. Zbyt częste używanie szamponu może uszkodzić delikatne włosy. Spróbuj myć szamponem co drugi dzień przez tydzień i zobacz, czy jakość twoich włosów się poprawi. Pamiętaj, że dokładne spłukanie włosów jest nadal ważne, nawet bez szamponu!Przed użyciem przyborów do stylizacji na gorąco pokryj włosy odżywką ochronną lub specjalnie przygotowanym woskiem do włosów. Ciepło może z czasem wysuszyć włosy, powodując łamanie i rozdwajanie końcówek. Niektórzy producenci produktów do włosów tworzą specjalne preparaty, stworzone do stylizacji na gorąco. Jak wybrać uzupełniający kolor włosów?

Zazwyczaj wystarczy wmasować lub rozpylić niewielką ilość na włosy tuż przed stylizacją.Kiedy szczotkujesz włosy, zacznij od końcówek i przesuwaj się do nasady.

Spróbuj rozwiązać węzły od końca, aby zminimalizować pękanie i uszkodzenia. Po rozpracowaniu węzłów użyj długich pociągnięć, zaczynając od nasady włosów i przechodząc aż do końcówek.Wiele osób uważa, że ​​regularne przycinanie włosów spowoduje szybszy wzrost włosów, ale niekoniecznie jest to prawda. Głównym powodem, dla którego warto podcinać włosy, jest zapobieganie rozdwajaniu się końcówek, które wyglądają bardzo nieestetycznie i mogą powodować dalsze uszkodzenia włosów.Upewnij się, że wybierasz produkty, które pasują do Twojego rodzaju włosów. Włosy każdego z nas są inne, a do wyboru jest wiele różnych produktów do szamponowania i pielęgnacji. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest zastosowanie metody prób i błędów. Będziesz mógł określić, które produkty są dla Ciebie najlepsze.Nie obciążaj zbyt mocno włosów, jeśli zamierzasz zawiązać włosy w koński ogon lub zapleść warkocz, zrób to delikatnie i nie ciągnij zbyt mocno. Również jeśli zamierzasz szczotkować, zrób to delikatnie i delikatnie.Odżywka jest ważna dla zdrowia Twoich włosów. Większość ludzi o tym wie, ale trzymają się z daleka od pozostawienia w odżywkach. Tego rodzaju odżywki są w rzeczywistości najlepsze dla twoich włosów, ponieważ stale nawilżają włosy i promują ogólny stan włosów. Zamiast tradycyjnej odżywki, spróbuj użyć odżywki bez urlopu.Istnieje odpowiedź na każdy problem z pielęgnacją włosów. Skorzystaj z tych prostych rozwiązań, aby rozwiązać jeden problem na raz, a wkrótce będziesz mieć zdrowe włosy, o jakich marzyłeś. Spróbuj wykorzystać ten artykuł na swoją korzyść, ćwicząc to, czego się nauczyłeś. Będziesz zachwycony tym, że twoje włosy są dużo ładniejsze w dotyku i wyglądają.