2 lipca, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Sims 2 pierwszy hit serii popularnych gier

Chociaż gra The Sims 2 swoją premierę miała ponad 15 lat temu, wciąż ma oddaną rzeszę fanów, którzy twierdzą, że jest to najlepsza gra z serii.

Zagorzali fani mówią, że Sims 2 jest bardziej żywą grą niż poprzednie części i że dopóki będzie działała na ich komputerach, będą nadal w nią grać. Kiedy większość dorosłych myśli o pierwszej grze Sims, w którą grali, prawdopodobnie myślą o The Sims 2. The Sims 2 ukazało się w 2004 roku, po czterech latach od premiery The Sims i okazało się wielkim hitem. Chociaż nie było wielu zmian w rozgrywce od pierwszej gry, The Sims 2 był bardziej ambitny, a także bardziej dopracowany, udoskonalając socjalizację i światy z oryginału. Podczas gdy w The Sims dzieci nigdy nie dorosną, w The Sims 2 możesz grać rodziną przez wiele pokoleń. Sims 2 pierwszy hit serii popularnych gier

Ten rodzaj symulacji życia był całkowicie odurzający dla mnie jako dziecka, a także dla mojego starszego brata, który patrzył mi przez ramię, gdy grałem na jego zapisach.

Pociąg nostalgii ułatwia powrót do starszych gier Sims. Jest wiele rzeczy, które sprawiają, że cała seria Sims jest wyjątkowa, dla starszych graczy jest to pierwsza gra z rodziny Sims jaką pamiętają, ponieważ pierwsza część przeszła raczej bez echa. Dlatego to kiedy myślimy o początkach tej serii i o początkach jej sukcesów będziemy myśleli o grze Sims 2. W The Sims 2 Simowie nie mieli cech osobowości, tak jak w 3 i 4. Zamiast tego ich osobowości były częściowo definiowane przez punkty osobowości, co podoba się, co nie Simy miały także swoje znaki zodiaku. Znak zodiaku zapewniał Simom wyższe lub niższe punkty osobowości w określonych obszarach, w zależności od znaku. Zgodność i konflikty w randkowaniu były czasami napędzane przez astrologię, wybrani Simowie mogli mieć zgodne znaki, jednak czasem problemem mógł być kolor włosów jednego z simów. Dodawało to grze wiele realizmu dzięki temu trzeba było określić dobrą ścieżkę wyboru, aby nasza rodzina prawidłowo się rozwijała i chociaż SIMS 2, nie była tak skomplikowaną grą jak następne części to cieszyła się bardzo dużą sympatią graczy.