27 maja, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Jak wybrać odzież do karmienia piersią?

Każda karmiąca młoda mam powinna zaopatrzyć się w odpowiednią odzież która będzie umożliwiała jej karmienie w różnych miejscach. Czasem może być to miejsce publiczne dlatego też należy dobrać ubranie które będzie umożliwiało dyskretne karminie.

Będzie to dotyczy zarówno bielizny jak i różnego rodzaju ubrań wierzchnich. Z pewnością potrzebny będzie dobry biustonosz, który będzie można otworzyć, musi być on miękki i wygodny, który umożliwi niemowlakowi łatwy dostęp do piersi. Praktyczna i wygodna koszula nocna do karmienia jest prawie tak samo ważna jak dopasowany biustonosz. Jeśli budzisz się w nocy, chcesz mieć możliwość przynajmniej łatwego karmienia piersią bez konieczności wcześniejszego zdejmowania całej koszuli nocnej. Dzięki odpowiedniej koszuli nocnej do karmienie piersią jest tak proste, jak to tylko możliwe, ponieważ jest wygodna i kobieca, a praktyczna zapięcie na guziki, lub rzepy ułatwia dostęp do piersi. Oczywiście dostępne są różne ubrania dokarmienia piersią, dzięki nim możemy pójść na bardziej oficjalną uroczystość. Może być to elegancka sukienka lub też top.

Które będą umożliwiały łatwe karmienie piersią, oczywiście warto zadbać o to aby były wykonane z odpowiedniego materiału, co będzie ważne zwłaszcza latem, z pewnością wygodny top do karmienia powinien znaleźć się w każdej szafie młodej mamy.

Elastyczny materiał i ukryty dekolt na piersi sprawiają, że bluzka jest nie tylko przewiewna i wygodna w noszeniu, ale także zapewnia, że zawsze możesz bez problemu karmić. Należy pamiętać że nie zawsze wiemy kiedy trzeba będzie nakarmić głodnego malucha, dlatego tez należy być przygotowanym. Posiadanie małego dziecka nie może ograniczać mamy, będzie mogła je zabierać ze sobą. Z pewnością w lecie dobrym pomysłem będą sukienki do karmienia na chrzest, lub też na wesele. Z pewnością trafi nam się jakaś oficjalna uroczystość, dlatego też powinniśmy posiadać jakieś eleganckie ubrania do karmienia na każdą okazję.