27 maja, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Masz pytania dotyczące ubezpieczenia samochodu? Oto odpowiedzi

Prowadzenie pojazdu bez odpowiedniego ubezpieczenia jest nie tylko nielegalne, ale także niebezpieczne.

Ten artykuł został napisany, aby pomóc Ci pewnie uzyskać ochronę, która jest wymagana przez prawo i która chroni Cię w razie wypadku. Przeczytaj każdą wskazówkę, aby dowiedzieć się o ubezpieczeniach samochodowych.Rozważając ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, pamiętaj o zgromadzeniu kredytu przed zakupem ubezpieczenia. Pomoże to nie tylko nowemu kierowcy uzyskać możliwie lepszą stawkę, ale także pomoże, gdy młoda osoba może potrzebować innych dużych zakupów lub pożyczek w przyszłości.Aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczeniu, zastanów się, ile będzie Cię kosztować zgłoszenie roszczenia. Poproszenie firmy o naprawę za 600 USD, gdy masz udział własny w wysokości 500 USD, przyniesie Ci tylko 100 USD, ale może spowodować, że Twoje składki wzrosną o więcej przez następne trzy lataJeśli chcesz znaleźć najtańsze dostępne ubezpieczenie samochodu, będziesz musiał porównać polisy różnych firm. Porównywanie ofert i polityk pozwala dowiedzieć się, które firmy oferują dobre oferty, a które przepłacają za gorsze usługi. Wyrównaj dwie lub trzy solidne opcje polityki i porównaj je obok siebie.Jeśli jesteś starszym kierowcą, zapytaj firmę ubezpieczeniową o zniżki związane z wiekiem. Jeśli masz historię bezpiecznej jazdy i jesteś w określonym wieku, większość firm ubezpieczeniowych zaoferuje Ci z tego tytułu zniżki. Najlepszy okres kursu to czas, gdy jesteś w wieku od 55 do 70 lat.Kupując ubezpieczenie samochodu, zastanów się, jakiego ubezpieczenia potrzebujesz, w porównaniu z tym, jaki zakres jest zalecany przez agenta. Masz pytania dotyczące ubezpieczenia samochodu? Oto odpowiedzi

Jeśli Twój samochód jest wart mniej niż około pięć tysięcy dolarów, ubezpieczenie od kolizji prawdopodobnie kosztuje więcej niż to, co wypłaciłoby się w wypadku.

Jednak ubezpieczenie od odpowiedzialności majątkowej ma kluczowe znaczenie, ponieważ chroni Cię przed koniecznością płacenia za uszkodzenie samochodu lub innego mienia innej osoby.Jeśli chcesz zapłacić mniej za ubezpieczenie, przestań jeździć samochodem. Brzmi prosto, ale jest skuteczny, o ile Twoja firma ubezpieczeniowa oferuje zniżki na samochody z niskim przebiegiem. Częstsze chodzenie autobusem lub chodzenie może zatrzymać samochód w garażu i zaoszczędzić pieniądze na składkach. Możesz nawet stracić funt lub dwa!Nie zapomnij usunąć kierowców z planu ubezpieczenia samochodu. Jeśli dodasz dziecko lub inną osobę jako kierowcę do swojego planu, nie zapomnij usunąć ich, gdy nie będą już używali tego pojazdu. Jeśli ich nie usuniesz, płacisz więcej pieniędzy, niż musisz.Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje zniżki na samochody, które mają dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą lub zabezpieczenia. Jeśli Twój samochód ma niektóre z tych funkcji, takie jak ABS, powinieneś zapytać firmę ubezpieczeniową i sprawdzić, czy są dostępne zniżki. Możesz również otrzymać zniżki, jeśli uczęszczałeś na lekcje jazdy defensywnej lub jeśli jesteś uczniem z dobrymi ocenami.Jeśli już masz lub myślisz o zakupie innego samochodu, zadzwoń do swojego ubezpieczyciela samochodowego. Dzieje się tak, ponieważ wiele osób nie wie, że na jednym planie można umieścić więcej niż jeden samochód. Ubezpieczając wszystkie swoje samochody w ramach tego samego planu, możesz potencjalnie zaoszczędzić tysiące dolarów.Prowadź swój samochód mając pewność, że masz ubezpieczenie wymagane przez prawo, które pomoże Ci w razie wypadku. Poczujesz się znacznie lepiej, gdy będziesz wiedział, że masz odpowiednie ubezpieczenie, które chroni Cię przed prawem i wypadkami.