2 lipca, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Wskazówki, triki i porady dotyczące pracy z telefonami komórkowymi

Jeśli chodzi o telefony komórkowe, jest wiele rzeczy do nauczenia się.

Jaki rodzaj kupić i jak go używać, gdy dostaniesz go w swoje ręce, to dopiero początek. Poniższe porady mogą Ci pomóc.Czy wiesz, że bateria w Twoim telefonie komórkowym ma zarezerwowaną moc? Jeśli okaże się, że bateria w Twoim telefonie komórkowym jest wyczerpana i nie masz możliwości jej naładowania, wpisz USSD „*3370#”. Zobaczysz do 50% wzrost mocy. Ta rezerwowa moc zostanie naładowana przy następnym ładowaniu telefonu.Jeśli musisz zadzwonić po informacje przez telefon komórkowy, nie musisz za to płacić ogromnych opłat. Zamiast tego możesz zadzwonić pod numer 1-800-411-FREE. Po wysłuchaniu krótkiej reklamy otrzymasz wszystkie informacje, o które prosiłeś.Czy wiesz, że bez względu na to, gdzie jesteś, możesz uzyskać pomoc, korzystając z telefonu komórkowego. Nie musisz nawet znajdować się w zasięgu telefonu, aby skorzystać z tej usługi. Ogólnoświatowy numer alarmowy telefonu komórkowego to 112. W przypadku poważnej sytuacji alarmowej, jeśli zadzwonisz pod numer 112, urządzenie mobilne wyszuka dowolną istniejącą sieć komórkową, aby ustalić numer alarmowy dla aktualnej lokalizacji. Nawet jeśli klawiatura jest zablokowana, nadal można wybrać numer 112.Zrestartuj swój telefon co jeden lub dwa dni. Ponieważ stale korzystasz z funkcji telefonu, takich jak aplikacje, poczta e-mail i przeglądarki, telefon przechowuje informacje w pamięci podręcznej. Wiele z tych danych jest niepotrzebnych i można je usunąć przez ponowne uruchomienie. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

To zwolni zasoby systemowe i usunie potencjalne usterki.Jeśli spędzasz dużo czasu na SMS-ach, rozmowach i korzystaniu z Internetu na telefonie komórkowym, powinieneś pomyśleć o wykupieniu abonamentu bez limitów.

Może to kosztować nieco więcej niż plan, który obecnie posiadasz, ale nie będziesz już musiał martwić się wydawaniem ton na opłaty za nadwyżki.Przed zakupem tego etui w sklepie przewoźnika sprawdź jego cenę online. Sprzedawcy internetowi, tacy jak Amazon.com, często mają dokładnie ten sam przypadek, tylko za dużo mniej. Możesz zaoszczędzić 20% lub więcej na kosztach. Pamiętaj, że sprzedawca zmusza Cię do kupowania tych akcesoriów po cenach premium. Przeprowadź badania.Nie korzystaj z Wi-Fi w telefonie komórkowym, jeśli znajdujesz się w miejscu, które ma dostęp do komputera. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jest to łatwy sposób na zarobienie nadmiernych rachunków. Powinieneś zalogować się do komputera i zapisać wykorzystanie danych na czas, w którym naprawdę tego potrzebujesz.Jeśli masz smartfon, pamiętaj, że prawdopodobnie w ciągu kilku lat będzie on wymagał wymiany. Podobnie jak komputer, telefony komórkowe stale zużywają pamięć i wymagają nowszych systemów operacyjnych. W końcu Twój smartfon stanie się przestarzały i nie będzie miał pamięci, co oznacza, że ​​Twój telefon nie będzie działał prawidłowo.Przed zakupem upewnij się, że faktycznie potrzebujesz smartfona. Smartfony mogą być drogie, ale często są tego warte. Jednak wiele osób potrzebuje telefonu tylko do wykonywania połączeń telefonicznych. Jeśli tak Cię opisuje, zakup smartfona oznacza wyższą początkową inwestycję, a także wyższą opłatę miesięczną. To zdecydowanie nie jest dobry wybór.Naładuj telefon za pomocą wzmacniacza mocy lub zestawu, który podłącza się do telefonu komórkowego. To urządzenie będzie już w pełni naładowane, dzięki czemu możesz ładować telefon w podróży i mieć zapasową energię, gdy jej najbardziej potrzebujesz. Aby to zadziałało, wystarczy wcześniej naładować ten pakiet.W pełni wykorzystasz swój telefon komórkowy, im więcej masz na jego temat wiedzy i jego funkcji. Zainwestuj czas w naukę wszystkiego, co możesz, aby uzyskać najlepsze wyniki. Ten artykuł to dopiero początek, więc szukaj więcej informacji i dowiedz się wszystkiego, co możesz.