2 lipca, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Stylowe ubranie eleganckiego mężczyzny

Kiedy chcemy ubrać się bardziej oficjalnie w okresie letnim z pewnością dobrym pomysłem może być zastąpienie marynarki kamizelką od garnituru, z pewnością jest to bardzo interesujący styl.

Naturalnie możemy zakupić kamizelki proste, w kolorze jednolitym lub też posiadające wzory, bardzo modne z pewnością będą delikatne kratki, które mogą dobrze pasować do koszuli czy też spodni od garnituru. Naturalnie znajdziemy także bardzo wiele kamizelek które z pewnością posiadają styl nieco luźniejszy, które założymy także do innych spodni.

Stylowe ubranie eleganckiego mężczyzny

Co nosi stylowy mężczyzna?

Oczywiście stylowy i elegancki mężczyzna powinien posiadać w szafie różnego rodzaju koszule, na różne okazje, z pewnością okres letni to moment kiedy wybieramy koszule bardziej przewiewne, w tym przypadku mogą one być wykonane z lnu, jest to materiał który z pewnością zapewni nam nieco więcej swobody, jak również zapewni lepsze oddychanie. Tego rodzaju koszule mogą być świetnym uzupełnieniem także bardziej luźnego stylu, koszula lniana będzie dobrze pasowała zarówno do garnituru jak również do krótkich spodenek.

Oczywiście na oficjalne spotkanie założymy garnitur, może być to garnitur klasyczny, jednorzędowy czy też dwurzędowy, wszystko w zależności od tego jaki styl najbardziej nam odpowiada, co najbardziej nam się podoba. Musimy zadbać o to aby garnitur dobrze leżał, zatem powinniśmy odpowiednio wybrać rozmiar, dobrym pomysłem może być sprawdzenie długości rękawów marynarki, przy czym musimy pamiętać iż koszula musi wystawać nieco dalej. Naturalnie spodnie powinny opadać za kostki, jednak ich długość nie może sprawiać iż będą dotykały ziemi.

Z pewnością udane zakupy może zapewnić nam firma dastan, jest to na miejsce gdzie kupimy bardzo wiele interesujących marynarek, garniturów, koszul czy też koszulek polo. Oczywiście znajdziemy tej wiele różnych dodatków, przykładowo koszulki polo, swetry które również mogą być ciekawym dodatkiem do marynarki. Z pewnością w lecie elegancka koszulka polo skomponuje się z marynarką, będzie to luźniejszy styk, który możemy zastosować także w pracy.