2 lipca, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Wybierz odpowiednie ręczniki do swoich potrzeb

Wybór ręczników kąpielowych może nie być łatwy, ponieważ w sprzedaży znajdziemy szeroki wybór ręczników w różnych rozmiarach, kolorach i różnej jakości.

Ręcznik kąpielowy powinien być miękki, trwały, chłonny i odpowiednio duży. Aby znaleźć ręcznik, który spełnia wszystkie twoje kryteria i wymagania, należy określić, jakiego ręcznika potrzebujesz i z czego on ma być wykonany. Ręczniki z wysokiej jakości bawełny o gramaturze przynajmniej 500 gram są najlepsze. Wybór odpowiedniego ręcznika oznacza również zastanowienie się, ile ręczników potrzebuje twoja rodzina i jak będziecie z nich korzystać. Standardowy ręcznik ma wymiary 70 na 140 centymetrów. Jeśli jesteś osobą o średniej wadze i wzroście, standardowy ręcznik kąpielowy spełni wszystkie twoje potrzeby. Możesz jednak wybrać większy rozmiar ręcznika, w sprzedaży znajdziesz również inne wymiary ręczników kąpielowych, przykładowo 90 na 180 centymetrów, a nawet większe w zależności od potrzeb. Jeśli chcesz mieć ręcznik, który zapewni pełne pokrycie ciała po kąpieli i wystarczy do dokładnego wytarcia się, kup właśnie taki duży ręcznik kąpielowy. Mniejsze ręczniki są zazwyczaj używane do osuszania rąk i twarzy po umyciu, i mają zazwyczaj wymiary 50 na 100 centymetrów, ale mogą być nieco mniejsze lub większe w zależności od producenta i naszych potrzeb. Mniejsze ręczniki świetnie sprawdzą się do wycierania rąk dla dzieci, większe z pewnością wybiorą osoby dorosłe. Wybierz odpowiednie ręczniki do swoich potrzeb

Możemy również kupić ręczniki do rąk dla gości w innych rozmiarach, aby rozróżnić je łatwo od naszych własnych.

W sprzedaży znajdziemy również małe ręczniki myjki, mogą mieć one również wygodną formę rękawicy, którą nakładamy na dłoń, gdy myjemy się podczas prysznicem czy w kąpieli. Dobrej jakości ręczniki łazienkowe powinny być odpowiednio chłonne. Grubość ręczników mierzy się w gramach na metr kwadratowy, w skrócie GSM. Cienki ręcznik ma około 300-400 GSM i może być odpowiedni na siłownię lub do kuchni, ale nie do kąpieli. Lekki ręcznik kąpielowy ma gramaturę 400-600 GSM. Cięższe i bardziej chłonne ręczniki kąpielowe mają gramaturę 600-900 GSM i są to najbardziej luksusowe ręczniki, jakie znajdziesz w sprzedaży.