2 lipca, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Dobierz odpowiednią narzutę na łóżko dla swojego dziecka

Kiedy większość ludzi wyobraża sobie noworodka, jest ono zawinięte w kocyk.

To dlatego, że koce są istotną częścią każdej wyprawki dla niemowlęcia, chętnie również sami kupujemy naszemu maluchowi kocyki na każdą porę roku. Wybierając pierwsze akcesoria do pokoju dziecięcego z pewnością chcesz, żeby były one tak ładne, jak to tylko możliwe. W sprzedaży znajdziemy nie tylko pościel, ale również koce i narzuty na łóżka dziecięce w wielu rozmiarach, wzorach i wersjach kolorystycznych.

Dobierz odpowiednią narzutę na łóżko dla swojego dziecka

Estetyczne narzuty na łóżko dziecięce w wielu różnych kolorach

Kocyki i narzuty na dziecięce łóżka są dostępne w różnych kolorach i materiałach, takich jak koronki, plusz, welwet i wyszukana bawełna organiczna w wielu różnych wzorach. Można je zakupić wykończone falbankami lub estetyczna lamówką. Znajdziemy również narzuty dwustronne w dwóch różnych kolorach lub wzorach, aby wygodnie przykryć łóżeczko dziecięce i łatwiej utrzymać porządek w pokoju malucha. Dodatkowo narzuty zapobiegają osiadaniu kurzu na pościeli, pełnią więc również funkcję ochronną, a nie tylko estetyczną.

Wybierając koce i narzuty na łóżko dla małego dziecka uważnie sprawdzaj, z jakich materiałów takie tekstylia zostały wykonane. Powinny to być tkaniny naturalne, hipoalergiczne oraz antybakteryjne, a także łatwe do prania i czyszczenia. Narzuta na dziecięce łóżeczko powinna kolorystycznie współgrać z wystrojem pokoju malucha, dobierajmy kolory i wzory tak, aby pasowały do reszty akcesoriów i umeblowania. Narzuta może być wykończona falbankami, które mogą ukryć schowek pod łóżeczkiem czy kosz z zabawkami. Stanowi to estetyczną i elegancką dekorację łóżka dla dziecka. Wybierz taki rozmiar narzuty, która jest wystarczająco długa i szeroka, aby można nią było zakryć całe łóżeczko, dodatkowo powinna zwisać po bokach co najmniej na kilka centymetrów, szczególnie jeśli ma falbanki czy koronki doszyte z obu stron.

Możemy zakupić narzuty na łóżko dziecięce w wielu różnych rozmiarach, wzorach i stylach, aby stanowiły dopełnienie pokoju malucha. Narzuta nie tylko ochroni pościel przed zabrudzeniami i kurzem, ale również pełni funkcję dekoracyjną.