2 lipca, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Przytulna sypialnia, w których będziesz chciał wypoczywać

Jeśli nie masz czasu na pełny remont, poszukaj prostych i sprawdzonych pomysłów na szybką zmianę wystroju lub odświeżenie wyglądu sypialni na blogach wnętrzarskich.

Od wymiany pościeli na nową po dodanie kilku dekoracji czy pomalowanie ściany na inny kolor, istnieje wiele szybkich, niedrogich i łatwych sposobów na ożywienie sypialni, która ci się znudziła.

Przytulna sypialnia, w których będziesz chciał wypoczywać

Zabiegi optycznie powiększające małą sypialnię w bloku

Aby uzyskać bardziej nowoczesny wygląd w sypialni, wybierz wyrafinowany dwukolorowy nadruk w klasycznej kolorystyce na tapecie. Taki efektowny projekt, łatwy do wykonania w weekend, może odmienić cały wygląd pomieszczenia i sprawić, że mała sypialnia w bloku będzie wydawała się większa. A jeśli nie lubisz tapet, użyj matowej farby o dużej zawartości pigmentów, aby natychmiast zmienić atmosferę w sypialni. Możesz zmienić całą kolorystykę swojej sypialni, dodając po prostu kolorowe tkaniny. Możesz wybrać nowe poszewki na pościel czy dekoracyjne poduszki, narzutę lub koc w oryginalnych lub neutralnych kolorach. Wybierz narzutę, która jest wystarczająco duża, aby zakryć całe łóżko, nadając mu luksusowy wygląd. Zapewnia to również, że nie będzie śladu wystającej kołdry. Dopasowane kolorystycznie poduszki pomagają uzyskać bardziej kompletny wygląd.

Oczywiście szybka zmiana nie musi wiązać się z wprowadzaniem dodatkowego koloru czy wzoru. Zamiast tego możesz całe pomieszczenie urządzić w jasnych i neutralnych odcieniach, co pomoże powiększyć małą sypialnię w bloku. Delikatne kremowe kolory dobrze łączą się z odcieniami szarości i bieli. Ładna biała narzuta może przykryć kolorową pościel, a drewnianą lub metalową ramę łóżka i meble do sypialni można pomalować na biało. Oświetlenie może mieć ogromny wpływ na pomieszczenie, a dodanie nocnych lampek czy kinkietów pomoże doświetlić małą sypialnię i zmienić wygląd pomieszczenia.

W małych sypialniach nie powinno być zbyt wiele mebli, a łóżko musi być dopasowane do wielkości pomieszczenia, zobacz więcej porad na stronie https://zona-design.pl/blog/post/24_mala-sypialnia-w-bloku-jak-urzadzic-sypialnie-w-bloku?page_type=post. Trzymaj się motywu kolorystycznego, aby pokój nie wyglądał zbyt chaotycznie. Przedmioty dekoracyjne, takie jak lustro, dodają głębi i światła skromnej przestrzeni.