2 lipca, 2022

E-nowiny

Najnowsze nowinki z kilku branż

Rzuć palenie teraz dzięki zdrowym wskazówkom dotyczącym rzucania palenia

Jeśli myślisz o rzuceniu palenia, nie musisz mówić, dlaczego powinieneś to zrobić.

Wiesz już, że bycie wolnym od tytoniu oznacza oszczędzanie pieniędzy i ochronę zdrowia swojego i tych, którzy dzielą z tobą powietrze. Nie wiesz, jak rzucić palenie, ale właśnie w tym miejscu pojawia się ten artykuł, więc czytaj dalej.Jeśli chcesz rzucić palenie, słowem dla ciebie jest „nie”. Za każdym razem, gdy jesteś kuszony, musisz zabronić sobie możliwości powiedzenia „tak” papierosowi. Jeśli jedyną odpowiedzią jest „Nie”, przekonasz się, że nie możesz ulec pragnieniu. Brak papierosów, brak „może”, prowadzi do zakazu palenia!Jeśli czujesz, że absolutnie musisz palić, najpierw wypróbuj metodę opóźniania. Spróbuj sobie wmówić, że możesz zapalić po spacerze lub po wypiciu dużej szklanki wody. Opóźniając swoje działania, okazuje się, że tak naprawdę wcale nie chciałeś tego papierosa. Jeśli zaczniesz palić, opóźnienie może przynajmniej ograniczyć palenie w tym dniu.Staraj się pić dużo soku owocowego, gdy zaczniesz rzucać palenie. Sok owocowy pomoże oczyścić organizm z całej nikotyny przechowywanej w organizmie. Pomoże ci to lepiej oprzeć się zachciankom, które na pewno otrzymasz, jeśli nie wykonasz tego rodzaju oczyszczania.Skontaktuj się z lekarzem i poproś go o zalecenie programu rzucania palenia lub leków. Tylko pięć procent ludzi, którzy próbują powstrzymać przeziębienie indyka, bez żadnej pomocy, udaje się rzucić palenie. Rzuć palenie teraz dzięki zdrowym wskazówkom dotyczącym rzucania palenia

Potrzebujesz pomocy w przezwyciężeniu głodu i objawów odstawienia, które towarzyszą każdej próbie rzucenia palenia.Rzucając palenie, musisz nauczyć się radzić sobie ze stresem.

Gdy palenie nie jest już możliwe, zwróć się do zdrowszych sposobów, takich jak masaże, długie spacery w ulubionym parku, słuchanie relaksującej muzyki lub medytacja. Znajdź coś, co możesz zrobić, co zapewni niemal natychmiastową satysfakcję, dzięki czemu nie będziesz kuszony do palenia, gdy sytuacja stanie się ciężka.Wiele osób uważa, że ​​elektroniczne papierosy to świetny sposób na rzucenie palenia. Nie mają tak wielu negatywnych skutków, jak zwykłe papierosy i mogą być dobrym sposobem na ograniczenie palenia z normalnego poziomu do mniejszego poziomu, aż w ogóle przestaniesz palić.Nie rezygnuj sam. Regularnie mów wszystkim wokół, że próbujesz rzucić palenie. Mogą zapewnić wsparcie i zachętę, a to może zrobić ogromną różnicę. Możesz również rozważyć grupę wsparcia lub doradcę. Terapia behawioralna może pomóc Ci wymyślić i trzymać się strategii, które pomogą Ci rzucić palenie.Wypuść trochę pary, aby nie wypuszczać dymu. Jednym z najskuteczniejszych sposobów radzenia sobie z głodem nikotynowym są ćwiczenia. Dodatkową korzyścią jest to, że łatwiej odczujesz efekty poprawy swojego zdrowia, jeśli dotujesz rzucenie palenia dzięki bardziej rygorystycznej rutynie ćwiczeń.Nie próbuj wyznaczać dnia na rzucenie palenia. Zamiast planować, zrezygnuj dzisiaj. Takie planowanie prawie nigdy nie działa i prowadzi do rozczarowania. Zacznij od razu rzucać, zamiast próbować tworzyć wyimaginowaną oś czasu dla siebie. Podejmij działanie, a dotrzesz tam, gdzie chcesz.Kiedy zacząłeś czytać ten artykuł, miałeś ochotę rzucić palenie i znałeś powody, dla których powinieneś. Teraz znasz również kilka wskazówek, jak się do tego zabrać. Zastosuj przedstawione tutaj pomysły, pojedynczo lub w kombinacjach, aby samemu zostać byłym palantem.